Trzy meble, których nie może zabraknąć w twoim przedpokoju

Trzy meble, których nie może zabraknąć w twoim przedpokoju

Nawet w małym przedpokoju z pewnością warto wygospodarować odrobinę miejsca na podstawowe meble. W ten sposób pomieszczenie stanie się bardziej funkcjonalne i łatwiej będzie utrzymać w nim porządek. Ponadto może być piękną wizytówką mieszkania. Sprawdź, na jakie meble zdecydowanie warto zwrócić uwagę podczas urządzania przedpokoju.

Szafka na buty

Przedpokój zastawiony obuwiem domowników zawsze da wrażenie nieporządku. Z tego powodu warto pomyśleć o zakupie pojemnej szafki na buty. Taki mebel przyda się nie tylko do schowania noszonych na co dzień sneakersów, ale także można trzymać w nim np. kapcie dla gości bądź obuwie letnie i zimowe. Ciekawym pomysłem może być też model z wygodnym siedziskiem, który ułatwi wkładanie i ściąganie butów. 

Półka z wieszakami

Nad szafką na buty bądź w innym dowolnym miejscu można zamontować praktyczną półkę z wieszakami. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście i domownicy będą mogli pozostawić odzież wierzchnią w przedpokoju, zamiast zabierać ją ze sobą np. do salonu. Ponadto na niewielkiej półce można umieścić różnego rodzaju akcesoria, czyli np. rękawiczki, parasol bądź kapelusz. Niebanalny model może być też ciekawą ozdobą przedpokoju.

Garderoba z lustrem

W nieco większym przedpokoju zdecydowanie warto postawić na solidną garderobę z lustrem. Jest to świetnie rozwiązanie zwłaszcza w przypadku mieszkań z dość niewielkimi pomieszczeniami. W pojemnej szafie ze sklepu online MWM Meble można przechowywać nie tylko buty, ale także np. deskę do prasowania, pościel i odzież wierzchnią. Można też bez problemu znaleźć garderoby z lustrem do mniejszych przedpokojów.