Trzy niebanalne pomysły na spersonalizowany prezent dla mamy

Trzy niebanalne pomysły na spersonalizowany prezent dla mamy

Szukasz prezentu dla mamy z okazji jej święta? Uśmiech na jej twarzy z pewnością wywoła upominek, którego szczegóły zaprojektujesz samodzielnie. Ze względu na popularność takich podarków wybór jest obecnie naprawdę spory. Sprawdź, jakim spersonalizowanym prezentom dla mam zdecydowanie nie można odmówić oryginalności.

Personalizowana bombonierka

Świetnym upominkiem na nieco skromniejsze okazje mogą być bombonierki ze spersonalizowanym pudełkiem, na którym może znaleźć się wzruszająca dedykacja. Na stronie https://swistakpakuje.pl/ można dodatkowo liczyć na umieszczenie nadruku z samodzielnie wymyślonym podpisem także np. na papierku od smacznych krówek. Co więcej, na opakowaniu cukierków może pojawić się dalsza część dedykacji.

Personalizowana filiżanka

Spora część mam uwielbia dostawać filiżanki do kawy i herbaty. Jeszcze większe zadowolenie z pewnością wywoła naczynie, na którym pojawią się spersonalizowane życzenia bądź podziękowania. Można zdecydować się na gotowy tekst, do którego wystarczy dodać imię mamy. Niekiedy możliwe jest jednak również umieszczenie na filiżance samodzielnie ułożonych słów. W tej kategorii można znaleźć też personalizowane kubki.

Personalizowana szkatułka

Jeśli mama chętnie nosi biżuterię i jest fanką oryginalnych szkatułek, to z pewnością przypadnie jej do gustu spersonalizowane pudełko. W ofercie sklepu online Świstak Pakuje można znaleźć wiele niebanalnych wersji. Na niektórych można umieścić np. tylko imię mamy. Na innych z kolei we wnętrzu jest wyznaczone miejsce na specjalny kartonik z życzeniami stworzonymi według własnego projektu.